středa 28. listopadu 2012

JAP zábradlí + HAVAX přetěsnění rozvodů podl.top. v TM

Včera k nám dorazil JAP a dokončili montáž schodiště - přidělali chybějící zábradlí v chodbičce v 2.NP. Tentokráž už podlahové topení navrtáno nebylo :) O víkendu už budeme moct schodiště zbavit krycích kartonů tak zkusím udělat pár fotek, zatím schodiště sklidilo úspěch u všech návštěv které u nás v poslední době byly :)

Minulý pátek jsem hlásil na BAHAL že nám trochu kape voda z rozvodů podlahového topení v TM (ze dvou kolen v napojení na akumulační nádrž) a už včera se u nás zastavili vodáci dodavatelské firmy na přetěsnění. Zároveň namontovali odtok z pojistného ventilu na TČ - bez něj voda z ventilu trochu nešťastně odkapávala na horní kryt TČ.

Chybí ale ještě dořešit čidlo hladiny v nádrži RAURAIN dešťovky, nedaří se mi ho nastavit tak aby ukazoval skutečnou úroveň hladiny vody v nádrži - zarputile mi ukazuje max 15-20%, ačkoliv je nádrž po okraj plná. Nahlášeno BAHALu, tak doufám brzy bude zjednána náprava, vzhledem k tomu že se chceme o víkendu stěhovat a rád bych splachoval děšťovkou :)

Žádné komentáře:

Okomentovat