středa 7. listopadu 2012

ELEKTRO - Instalace ROOM Managera + zprovoznění žaluzií

Dnes na naši výzvu ke kompletaci elektro části domu z minulého týdne dorazil elektrikář HAVAXu (tedy spíš jejich subdodavatele) a společně jsme zapojili chytrý ovládací systém Eaton ROOM manager a následně jsme zprovoznili el. ovládání žaluzií.
Bezdrátové vypínače světel jsme již měli předprogramované dle našich požadavků z projektu na rozdělení světelných okruhů a dle mého dosavadního testování jsem nenarazil na problém či chybu nastavení světel/vypínačů.

Bohužel ROOM manager dnes až do mého odchodu z domu neustále ukazoval hlášení o probíhající kalibraci senzorů, tak jsem se ani do menu nemohl podívat. Nicméně jsme s p. Soukupem domluvení že předvedení fcí ROOM managera spojíme se spuštěním ventilace tep.čerpadla / ohřevu vody / naprogramování topení p. Zbořilem.

To zatím bohužel nemůžeme provést z důvodu "prašných prací" uvnitř domu, doufám že se nám podaří tak do 14ti dnů v domě dokončit (dokončit malování, odklidit krycí kartony z podlah a uklidit - hlavně prachu z prací a oprav na sádrokartonu, montáže kuchyně atd. je v domě požehnaně.)

Žádné komentáře:

Okomentovat