středa 12. září 2012

Jednání k reklamacím

Včerejší jednání k reklamacím dveřních otvorů proběhlo korektně a pro nás vcelku pozitivně.
- pouzdro pro posuvné dveře BAHAL opraví v rámci reklamace. Předali jsme kontakty na f. CAG, tak aby oprava proběhla v koordinaci s jejich potřebami.
- u dveřního otvoru do koupelny v 2NP jsme se dohodli na způsobu opravy + na částečné spoluúčasti naší strany. Sic si stále myslím že chyba vznikla především již v projektu, podklady k rozvržení koupelny včetně zařizovacích předmětů jsme předali včas. Je pravda že jsme si kolize mohli všimnout při KD (stejně jako BAHAL, havax...).

Zároveň včera HAVAX provedl vylití podlahy v krčku a IZOTRA namontovala žaluzie, tím máme dva body z předchozích nedodělků vyřízeny.

Zbývá tedy (kromě oprav dveří) ještě
- od DAFEPLASTu doplnit těsnění u jednoho otevíratelného okna + seřídit otevíratelnost oken/dveří. Zlobí nás především vchodové dveře - včera jsme je s p. Soukupem z BAHALu seřídili, ale večer už opět drhli stejně jako před ranním seřízením.
- RAURAIN. Bude následovat komplet výměna, inženýři z německého REHAU zaslali jiné čerpadlo+příslušenství, než bylo objednáno a uvedeno na dokladech...

Nechali jsme si také přeměřit anhydrid a stále není dostatečně vyschlý. Přerušíme tedy malování vnitřků aby nesál vlhkost z malby + nejspíš ještě jednou spustíme podlahové topení. Zkusím také sehnat sušičku vzduchu, ta by taky mohla pomoct s vysycháním.

Žádné komentáře:

Okomentovat