středa 8. srpna 2012

Čtvrtý, poslední kontrolní den :)

Toto úterý proběhl zřejmě již poslední kontrolní den před zahájením řízení předání dokončené stavby domu :) Jako asi jediný nedostatek bylo zjištěno natažení nesprávného datového kabelu  (CAT5e místo požadovaného CAT6), nicméně to stavba bez problémů opraví a natáhne kabely správné kategorie. Doladili jsme umístění posledních zásuvek / přívodů elektro / světel v domě a odsouhlasili jsme si řešení pouzdra pro posuvné dveře vzhledem k otevíratelnému oknu v přízemí.
Na domě je už hotová silikonová omítka (ještě chybí na garáži), uvnitř jsou víceméně hotovy sádrokartony a tahá se elektrika / osvětlení, v přízemí je již hotovo podlahové topení a je vylit anhydrit, v druhém patře se bude podlahové topení teprve pokládat.

Mno a jdeme do finále, příští týden by mělo začít předávání stavby :) Tím mne trochu BAHAL s HAVAXem zaskočili, dával jsem jim osobně ještě tak 2-3týdny čas :) Ale je pravda že je teď na stavbě pěkný mumraj, dle zápisů ze st.deníku pracuje v posledních dnech na stavbě 15-20 lidí což je na tak "malý" dům slušné mraveniště :)

BTW: Blowdoor test z minulého týdne vyšel s hodnotou 0,37, což je velmi slušný výsledek (pochvala BAHALu a HAVAXu :) ). Bude následovat ještě jeden test po dokončení zaklapnutí domu, snad nebude výsledek o moc horší.

Žádné komentáře:

Okomentovat