středa 6. června 2012

První kontrolní den

Dnes proběhl první kontrolní den. Protože máme dům v podstatě podle typových dispozic BAHALu (pouze jsme si nechali zkrátit okno v kuchyni o 15cm pro možnost montáže skříňky vedle okna), nebylo toho zatím moc na přeměřování - jen to okno. Zkrácené je :)
Stavební firma si s p. Jourou upřesnila detaily u některých nejasných bodů z projektu či k správnému provedení  některých konstrukčních prvků a k našim klientským změnám "na poslední chvíli".

Jsem jen trošku nesvůj z toho kolik se na stavbě po zemi válí hřebíků a šroubů, aby jsme pak neměli moc děr do parobrzdné folie (ta je sice zatím připravena jen mezi konstrukcí vnějšího obalu a vnitřních příček) a aby pak vyšel nafukovací test... HAVAX přislíbil že situaci zlepší.

Také nám pan Joura představil p. Onderku, který od něj stavbu převzal a bude dále dozorovat průběh stavby. První dojmy pozitivní, o domu, jeho konstrukci a průběhu stavebních prací věděl očividně hodně, i "přísnost" ke stavební firmě byla znát, což je pro nás jen dobře :)

Jak je vidět, probíhají práce na dokončení střechy - položení tepelně izolační vrstvy a dokončení zakrytí domu OSB deskami.


Žádné komentáře:

Okomentovat