čtvrtek 21. června 2012

Druhý kontrolní den

Dnes proběhl druhý kontrolní den. Stavba se nám bohužel dostala do skluzu, jednak vlivem počasí ale hlavně se čekalo na okna, které dodavatel přivezl až dnes (téměř o týden později). Okna se ale již instalují tak se stavba bude moct opět rozjet na plné obrátky.

Jinak proběhl KD bez problémů, zatím je to spíše příjemné povídání s p. Onderkou z BAHALu o funkcích jednotlivých konstrukčních prvků promíchané dotazy na aktuálně řešené změny PD (už jen drobné změny elektra :) ) Výdřevy jsou tam kde mají být (s výdřevami mě HAVAX příjemně překvapil, nedrželi se striktně výkresů výdřev a tam kde měla být výdřeva např. výšky 50cm, dali desku 70cm atp., což je pro nás dobře) a střecha se úspěšně dokončuje. Také nám p. Onderka předal další tlustý šanon - tentokrát s několika reklamními materiálu BAHALu, ale hlavně s datovými/technickými listy všech použitých (a značkových!) komponent domu, což je docela zajímavé čtení a myslím že to i podporuje hrdost majitelů na jejich dům.

Jsem jen trochu na trní z toho, zda se podaří nainstalovat pouzdro pro posuvné dveře mezi chodbou a "obývákem" - pouzdro povede až do rohu s otevíratelným oknem v přízemí u schodů a zde to zatím vypadá těsně. Okno je až k příčce a na tu ještě přijde pouzdro posuvných dveří. Snad se podařilo okno posunout dostatečně aby bylo otevíratelné okno skutečně otevíratelné.


Žádné komentáře:

Okomentovat