čtvrtek 3. května 2012

Začínáme psát...

Zdravím všechny,
Tak konečně jsem se dostal k tomu začít psát o našich zkušenostech s firmou BAHAL a stavbou našeho domečku. Vybrali jsme si dům Kleopatra - menší, velikost 120m2 + krček + garáž.
Momentálně jsme již v celkem pokročilé fázi příprav ke stavbě (momentálně dokončujeme základovou desku, svépomocí a 14.5. by měla začít stavba domu). Pokusím se i někam umístit postřehy z dřívějšího průběhu - první kontakty s BAHALem, příprava projektu - klientské změny atd. Pro případné zájemce o stavbu základové desky svépomocí určitě napíšu i pár postřehů, které jsme získali běhěm stavby desky a zápasu s rovinností :)

Snad bude tento blog pro někoho pomocníkem při případném rozhodování o tom zda stavět s BAHALem, ano či ne. My jsme zatím s BAHALem spokojeni a moc doufám že to takto zůstane i během stavby a nadále.

Pokud jste ještě nenarazili na blog p. Kmocha o stavbě Kleopatry v Jílovém, určitě se na něj podívejte, sám jsem zde čerpal mnoho informací a je podle mě velice pěkně sepsaný. Protože jsem se s rodinou Kmochových setkal na jednom setkání zákazníků BAHALu, mohu potvrdit, že je to skutečný zákazník, jako my :) Navíc již mají Kleopatru předanou do finalizací, tak zde získáte informace o celém průběhu stavby.

To zatím na úvod vše :)

Žádné komentáře:

Okomentovat